hloqq.com - polskie forum: Księgowy poszukiwany ;) - hloqq.com - polskie forum

Skocz do zawartości

[/html]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"sql":{"id":"16","title":"SQL Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted SQL code","tag":"sql","useoption":"0","example":"[sql]SELECT p.*, t.* FROM posts p LEFT JOIN topics t ON t.tid=p.topic_id WHERE t.tid=7[/sql]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"xml":{"id":"17","title":"XML Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted XML code","tag":"xml","useoption":"0","example":"[xml]\n \n Test\n \n[/xml]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"member":{"id":"31","title":"Member","desc":"Given a member name, a link is automatically generated to the member's profile","tag":"member","useoption":"1","example":"[member=admin] runs this site.","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"1","optional_option":"0","image":""},"extract":{"id":"33","title":"Extract Blog Entry","desc":"This will allow users to define an extract for an entry. Only this piece of the entry will be displayed on the main blog page and will show up in the RSS feed.","tag":"extract","useoption":"0","example":"[extract]This is an example![/extract]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"blog":{"id":"34","title":"Blog Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog.","tag":"blog","useoption":"1","example":"[blog=100]Click me![/blog]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"entry":{"id":"35","title":"Blog Entry Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog entry.","tag":"entry","useoption":"1","example":"[entry=100]Click me![/entry]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"optional":{"id":"36","title":"Optional","desc":"","tag":"optional","useoption":"0","example":"","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"1","image":""},"twitter":{"id":"37","title":"Twitter","desc":"A tag to link to a user's twitter account","tag":"twitter","useoption":"0","example":"[twitter]userName[/twitter]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":"twitter.png"}}) ); ipb.vars['emoticon_url'] = "http://hloqq.com/public/style_emoticons/default"; //Search Setup ipb.vars['search_type'] = 'forum'; ipb.vars['search_type_id'] = 5; ipb.vars['search_type_2'] = 'topic'; ipb.vars['search_type_id_2'] = 6361; //]]>
Strona 1 z 1
 • Nie możesz napisać tematu
 • Nie możesz odpowiedzieć

Księgowy poszukiwany ;)

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Cecyliaaa Ikona

 • Ikona
 • Rejestracja 06-październik 16

Napisano 06 październik 2016 - 13:06

Poszukuję księgowego (lub firmy, bez różnicy mi to) który działałby na zasadzie zdalnej i był w stanie wystawiać FV za świadczone usługi. Jednocześnie mam pytanie, czy ktoś korzystał może z usług tej firmy: http://www.komp-biur.pl/ ? Chciałabym podjąć współpracę z jakąś sprawdzoną firmą, ale jeśli się taka nie trafi to wezmę ich bo wydają się najbardziej rzeczowi.
0


Strona 1 z 1
 • Nie możesz napisać tematu
 • Nie możesz odpowiedzieć

Odpowiedzi do tego tematu

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   gozdzikowa Ikona

 • Ikona
 • Rejestracja 09-kwiecień 17

Napisano 09 kwiecień 2017 - 20:08

Z tego co piszesz to nie masz zbyt dużych oczekiwań. Fakturę za pracę powinien wystawiać każdy kto nie pracuje na czarno. Nie wyobrażam sobie by w ramach usługi robiła to jakakolwiek księgowa bo to przecież przestępstwo. Najprościej zacznij poszukiwania od banku w którym masz konto firmowe. Duża ilość banków prowadzi takie usługi. Ja mam konto w mBanku, więc mogę korzystać z mKsięgowości. Zakres usług księgowych jest pełny. Od faktury online po pełną księgowość spółek prawa handlowego z usługami kadrowymi włącznie.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Raiden Ikona

 • 10% ekstraktu z foo
 • Ikona
 • Rejestracja 29-grudzień 06

Napisano 25 kwiecień 2017 - 23:29

Ale dojebanie do pieca!!
Czyli jednak ktoś tu żyje....
Cieszy mnie to....
A tak na marginesie - wciąż mam PIT do rozliczenia :lol:
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   oliwka Ikona

 • foon00b
 • Ikona
 • Rejestracja 20-wrzesień 17

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:29

Najlepiej to podpytać znajomych, rodzinę :)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   kellt Ikona

 • Ikona
 • Rejestracja 19-marzec 17

Napisano 05 marzec 2018 - 06:28

Ja wszystko księguję i rozliczam samemu. Nie żebym był pazerny na kasę. Po prostu sprawy istotne wolę załatwiać samemu. Z myślenia i dokładności w takich sprawach nikt nas nie wyręczy. A przynajmniej nie powinno się tego powierzać innym. Jak w gotowaniu pomocny w tym zakresie jest internet. Wiele informacji jest na stronach ministerstwa finansów, ale są również blogi podatkowe tłumaczące co i jak. Ostatnio odkryłem blog o działalności gospodarczej Zasady Ogólne. Jest sporo ciekawych i praktycznych porad jak również sygnalizowane są zmiany w podatkach. To pozwala nam planować działalność gospodarczą w dłuższej perspektywie. Przykładowo kontekst niedawnych zmian w ordynacji podatkowej na 2018 rok http://www.zasadyogo...wazniejsze.html . Wszystko napisane w sposób łatwy do zrozumienia.
0

Strona 1 z 1
 • Nie możesz napisać tematu
 • Nie możesz odpowiedzieć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 12
0 użytkowników, 12 gości, 0 anonimowych


Oferujemy miejsce na reklame. Kontakt: m.szafranski@foobar2000.pl